FAUTEUIL en acajou et placage d'acajou à... - Lot 314 - Libert et associés

Lot 314
Estimation :
200 - 300 EUR
FAUTEUIL en acajou et placage d'acajou à dossier droit. Époque Restauration. Haut. : 94,5 cm - Larg. : 60 cm - Prof. : 58 cm.